Винсент не ги тргна погледите од сопругата, која има 31 година: Таа на даска го покажа својот задник во танга

2 март, 2021
цзџ

Дека се заедно, потврди актерот во 2016 година и веднаш се обиде да ги замолкне критичарите кои тврдат дека нивната љубов брзо ќе се распадне затоа што разликата во годините е преголема

Тие го докажаа спротивното. Манекенката Тина Кунакеј (23), која се омажи за актерот Винсент Касел (54) во 2018 година, кој е постар 31 година од неа, ужива на пистата, но и на приватните фотографии што ги објавува на социјалните мрежи. Повеќе од милион луѓе ја следат на Инстаграм и повеќепати истакнаа дека им е мило кога објавува фотографии во костими за капење. И тоа го прави многу често. Никогаш не е доволно за фановите.

24sata

Затоа им беше драго да ги видат одличните фотографии од Рио де Жанеиро, каде одмараат веќе неколку дена. Тина носеше минијатурен костим за капење и се обидуваше да сурфа, но не можеше да најде рамнотежа па падна од даската. Фотографиите од нејзиното извајано тело и задникот во танга го обиколија светот. Нејзиниот сопруг постојано ја меркаше, кој подоцна и се придружи. Дека се заедно, потврди актерот во 2016 година и веднаш се обиде да ги замолкне критичарите кои тврдат дека нивната љубов брзо ќе се распадне затоа што разликата во годините е преголема Тие го докажаа спротивното. Во пролетта 2019 година, таа роди ќерка Амазони (1), која, како што истакнуваат, ги воодушевува со својата личност. Ова не е прв брак на Винсент. Тој ја запозна италијанската актерка и модел Моника Белучи (56) на снимањето на филмот „Стан“ во 1996 година, а тие беа во брак од 1999 до 2003 година.

24sata
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris