ЗА ПРВ ПАТ, НИКОЈ НЕ ГЛЕДАШЕ ВО ТЕЛОТО НА ХАЛИ БЕРИ: Само таа го може ова! Убедливо најатрактивната личност на Оскарите за 2021 година! (ФОТО)

26 април, 2021
248575_profimedia0607894940_ls

Овој пат, Хејл Бери реши да го сврти вниманието кон себе со својата фризура, а не со телото

На доделувањето на Оскарите, Хали Бери (54) дојде во придружба на нејзиното момче, музичарот Ван Хант. Облечена во виолетов фустан од Долче и Габана, Хали ги истакна своите заносни облини со лепршавата ткаенина.

Сепак, ова е прв пат никој да гледа во нејзиното тело, бидејќи овој пат актерката го привлече вниманието со ултра кратката боб фризура со бејби шишки.

Hale Beri

„Само таа го може ова“, „Јас ја обожавам Бери со кратка коса“, се некои од коментарите на социјалните мрежи.

Актерката изгледа е задоволна од својата уникатна фризура, бидејќи на нејзиното лице јасно се гледаше среќата.

Како ви се допаѓа новиот изглед на Хали Бери?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi