Заборавете на стариот Колин Фарел: Холивудскиот заводник ја истрижа косата на ќелаво!

8 февруари, 2021
profimedia-0421496848-460x0

Дали му одговара подобро?

Долги години, Колин Фарел важеше за еден од најзгодните мажи во светот. Актерот реши да го смени имиџот, поточно фризурата.

Имено, тој се ишиша скроз ќелав. Во такво издание, тој беше „фатен“ додека возеше.

Се вели дека тој ја истрижал косата најверојатно поради неговата нова улога во реализацијата на „Бетмен“, во кој ќе го игра Освалд Каблпот.

Дали ви се допаѓа Колин во оваа варијанта или е подобро кога има коса?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi