ЗГОДНИОТ ИТАЛИЈАНЕЦ ВО ГРАДНИК, ГАЌИЧКИ И ХАЛТЕРИ: Дамиано Давид повторно шокираше со стајлингот, за ова ќе се зборува со месеци (ФОТО)

10 јули, 2021
Screenshot 2021-07-10 133820

Контроверзниот пејач повторно интригира со својот стајлинг

Фронтменот на италијанската група „Манескин“, која ја освои победата на овогодинешната „Евровизија“, Дамиано Давид, со својот ексцентричен изглед го привлече вниманието на целиот свет и го полуде женскиот пол.

Препознатлив по неговиот стил, тој воведе тотално нов тренд и разби многу предрасуди, а сега повторно шокираше со нова фотографија.

Имено, младиот пејач се фотографираше со својата колешка од бендот во градник и гаќи и направи општ хаос на социјалната мрежа Инстаграм.

– Сакам да бидам твоја сексуална играчка, сакам да бидам твој учител – стои во објавата на групата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi