СПРЕМНА Е НА СЀ: Ангелина сака да го уништи љубовниот живот на Бред?

14 јуни, 2021
profimedia-0165259730

Странските медиуми неодамна објавија дека 57-годишниот актер Бред Пит ‘фрлил око’ на 21-годишната актерка Андра Деј, со која флертувал зад сцената на овогодинешните Оскари. Извор изјави за странските медиуми дека Андра наводно е на радарот на актерот веќе некое време. Сепак, нешто сепак мораше да тргне наопаку.

Странските медиуми пишуваат дека неговата поранешна сопруга, 46-годишната актерка Анџелина Џоли, се вклучила во новата романса на Бред. Во последниве години, поранешните сопружници „водеа војна“ околу старателството над децата. На крајот, ангажираниот приватен судија Џон Удеркирк пресуди во корист на Бред. Анџелина сега се чини дека ја користи битката за старателство за да го уништи љубовниот живот на актерот.

brad pitt

‘Пит неволно реши да заврши со Андра. Очигледно тие се забавуваа заедно, но тој сега не може да си дозволи ризик од каков било публицитет. Овде имаше необична забава, но тој не сака да биде врзан за никого додека сè уште се бори со Анџелина. Тој неодамна доби заедничко старателство над нивните деца, но таа е разочарана и сè уште не е готово. Таа е подготвена на сè ’, изјави извор близок на актерот за порталот Нова идеја.

Да потсетиме, судскиот процес меѓу Анџелина и Бред траеше неколку месеци и во него учествуваа многу сведоци, експерти и терапевти. Анџелина го критикуваше судијата дека не им дозволил на децата да сведочат. Актерката се обидуваше да посочи и други проблеми во текот на целиот овој процес, иако не се противеше целосно на заедничкото старателство. Бред дури беше под истрага за наводно злоставување деца затоа што изгубил контрола во нивно присуство, но тој бил ослободен од тие обвиненија. После пет години, Бред ја донесе посакуваната одлука, но се чини дека Анџелина нема да запре тука.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi