СРЦЕПАРАТЕЛЕН ПОТЕГ: Пипа Мидлтон како да знаеше што ќе му се случи на Хари

20 март, 2021
Screenshot_јјлјкчлќ

Иако никогаш не помислуваше дека може да ја интересира пошироката јавност, сестрата на Кејт Мидлтон, Пипа сега е позната исто како и нејзината сестра, која е во брак со британскиот принц Вилијам. Затоа не е изненадувачки што пред неколку дена одекна веста за доаѓањето на нејзиното второ дете. Заедно со двегодишниот Артур, таа и нејзиниот сопруг Џејмс Метјус ја добија ќерката Грејс. Пред да живее „под лупата на јавноста“, Пипа живееше сосема поинаку. Таа зборуваше за тоа во 2014 година, кога призна дека нејзината популарност на почетокот беше тешка. Сега, сепак, протекоа детали дека таа еднаш му дала јасен сигнал на принцот Хари – му кимнала со главата, што од една страна било шокантно, а од друга е срцепарателно.

pippa middleton

По сопствената венчавка, Пипа призна дека ѝ било тешко да се избори со популарноста. Таа зборуваше повеќе за ова во 2014 година во емисијата „Today“ на NBC. Една од темите беше нејзината приватност, која беше тестирана во еден момент. Тогаш, како што истакнува изворот, можеше да се види и трогателното климанње на принцот Хари, што денес е поврзано со неодамнешното интервју меѓу Меган Маркл и принцот Хари. Пипа, меѓу другото, рече дека нејзината слава (исто како онаа на Хари и Меган) била „тешка“ затоа што сакала само да „живее како и секоја друга (тогаш) 30-годишна“.

Таа му рече на водителот на шоуто Мет Лауер дека „луѓето си дозволуваат да можат да кажат нешто за личност што никогаш не ја сретнале, што никогаш не би реколе на некого лично“. Таа тогаш призна дека Лондон ѝ вршел притисок. По сѐ изгледа, таа се навикнала. Од друга страна, судејќи според интервјуто со Опра, најмладиот кралски пар – Хари и Меган, не можеа да го издржат притисокот.

Контроверзно, скандалозно и без двоумење – вака накратко може да се опишат двата часа од посетата на Сасекс на Опра. Покрај откривањето на полот на второто дете во едно интервју, со што ја споделија со јавноста веста дека наскоро девојче доаѓа во семејството, и Меган и Хари упатија неколку прилично сериозни обвинувања против судот. Едно такво е за односот помеѓу Меган и Кејт Мидлтон.

princ harry

Наспроти претходните извештаи дека војвотката од Сасекс ја расплакала нејзината снаа Кејт Мидлтон неколку дена пред нејзината сопствена венчавка, Меган и раскажала на Опра сосема поинаква верзија на настанот, која ја „зуеле“ домашните и странските медиуми. ‘Тоа е лага. Таа ме расплака. Не сакам повеќе да навлегувам во деталите за тој инцидент затоа што таа ми се извини и тоа го решивме одамна. Таа не е лоша личност и не би сакала да одложувам, но вистината е спротивна на она што го пишуваа британските медиуми во тоа време. Секој во семејството и Бакингемската палата го знаеше ова, но им одговараше што јавноста размислуваше поинаку. Ме замолкнаа, а блиските луѓе беа упатени да одговорат на сите прашања поврзани со мене и нас, бидејќи немаат коментари. Така направија “, изјави Меган и објасни дека имала конфликт со Кејт околу изборот на невестински фустани, по што Кејт, кога ја видела својата грешка што ја расплакала идната невеста, се извини со букет.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris