Сред емисија Марија ѝ ја отвори чантата на Карлеуша – ќе останете и вие запрепастени како Шерифовиќ кога ќе видите! (ФОТО)

29 април, 2021
марија

Марија Шерифовиќ на една од последните снимања на емисијата „Ѕвездите на Гранд“ и ја „присвои“ чантата на Јелена со желба да види што Јелена чува во минијатурните чанти кои ги носи секојдневно.

Јасно е зошто во студиото се развикаше крик, жирито почна да се смее на глас, кога Марија започна да ги вади хартиите од сината торба на Јелена!

Но, не листови хартија на кои има нешто важно, туку хартии кои служат за полнење торби, обувки и слично …

Значи, воопшто ништо.

Јелена ја земала чантата чисто како моден додаток, што го прави тоа скоро секогаш кога воопшто носи чанта.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris