СТАЈЛИНГ ЗА ЧИСТА ДЕСЕТКА: Меган Фокс им одржа лекција по стил на сите жени!

17 март, 2021
244685_megan-fokss_ls

Сите се воодушевени од стајлингот на Меган Фокс. Актерката направи полн погодок со својот избор и на сите им одржа лекција по стил. Актерката беше фотографирана во Лос Анџелес, во друштво на своето момче, музичар, а модните експерти се согласија, убаво стилизирана жена се облекува токму вака.

Megan Foks

Меган избра класични фармерки и бел мантил, што направи целата комбинација да изгледа луксузно и моќно. Палтото е незаменливо парче стил на гардероба на секоја жена, и таа тоа добро го знае.

Сè надополни со проѕирни чевли со машна и торба, исто така во бело.

Megan Foks
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris