СТАНА ВИСТИНСКИ „Зависник од естетски корекции“! Донатела беше безвременска убавица, а сега е уништена!

11 мај, 2021
donatela operacii

Сестрата на славниот креатор порано беше вистинска убавица. Донатела Версаче порано беше муза и главен модел на нејзиниот брат, славниот Џани Версаче. Додека тој зборуваше во тоа време за медиумите, таа беше пример за него – совршена жена.

Започна со пластични операции и естетски интервенции во раните четириесетти години и остана популарна по една изјава што само ги оправдува сите нејзини интервенции.

  • Не верувам дека е можно да се старее природно. Не верувам во природната убавина на жената – рече креаторката во едно интервју во 2005 година.

Таа сега е позната на јавноста и по бројните пороци, скандали и секако по изгледот.

Со цел да ја задржи својата младост што е можно подолго, таа отиде под нож безброј пати, па повеќе не личи на жената од порано. А, колку била различна, природна и убава, доказ се и фотографиите од периодот пред да стане „зависна“ од естетски корекции.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi