СТАРИ СЛИКИ ОД МЕГАН МАРКЛ ОТКРИВААТ СЀ ЗА ЕСТЕТСКИТЕ ЗАФАТИ: Хирурзите се сложија – еве што променила на своето лице!

1 јуни, 2021
287621_profimedia0504933001_ff

Пластичните хирурзи признаваат дека побарувачката за изглед како поранешната војвотка од Сасекс постојано се зголемува.

„Меган има скоро совршено обликуван нос. Нејзините очи се правилно поставени и брадата во форма на буквата V е класично убава. Нејзиното лице е во добра форма и е близу до она што Грците го сметаа за совршено“ – изјави за британските медиуми естетскиот хирург Де Силва.

<p>Na fotografijama iz mlađih dana razlika je jasno vidljiva</p>

И додека сите најмногу се воодушевуваат на нејзиниот нос, што изгледа многу женствено од профилот, експертите тврдат дека не станува збор за подарок од мајката природа, туку дека самата војвотката го „завршила“ со пластични хирурзи.

<p>Na fotografijama iz mlađih dana razlika je jasno vidljiva</p>

Нејзините фотографии од тинејџерските денови јасно покажуваат дека нејзиниот нос изгледал поголем, иако Меган никогаш не призна дека поминала низ каков било вид естетски зафати.

Експертите се согласуваат дека убавината на носот на поранешната актерка е тоа што не е целосно совршен затоа што има мала грутка на едниот дел што е скоро невидлива.

Сепак, не се цени само нејзиниот нос, туку и коските на образите и формата на вилицата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi