Супер-стајлингот на Ева Лонгорија од кој застанува здивот: Жени, ова е рецепт за комбинација која е полн погодок!

22 септември, 2021
321126_profimedia0432084128_ff

Шармантната актерка Ева Лонгорија, која ги освои срцата на публиката со својот талент и убавина, повторно ги изненади своите следбеници на Инстаграм кога сподели фотографија на која, без сомнение, е совршено облечена.

За оваа пригода, таа носеше длабоки тексас фармерки кои беа искинати на нозете и рабовите. Горе одлучи да облече тесна маичка со мало деколте. На сето ова додаде фантастична широка беж јакна која одлично и прилегаше со нејзиниот стајлинг.

Од накитот, таа одлучи да додаде златна нараквица и пристоен ѓердан, додека на нозете носеше и беж нануле со проѕирна лента. Таа косата ја исфенирала брановидно, што му даде посебна димензија на овој стајлинг.

Како ви се допаѓа ова нејзино издание?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris