Сузана Гавазова во седмиот месец од бременоста – Позира со трудничкото стомаче во предниот план

26 февруари, 2021
gavazova
Сузана Гавазова на својот Инстаграм се потсети на времето од 2015 година кога беше бремена по вторпат и покажа досега невидена фотографија во блажена состојба со нараснатиот труднички стомак.

Сузе позира во тесен фустан од кој во фокусот е стомачето од седмиот месец од бременоста со ќерќата Селена.

Тогаш Гавазова живееше во Шведска каде и се породи, а за медиумите во тоа време изјави дека породувањето било лесно за неа и поминало во најдобар ред.

Дали оваа фотографија беше најава,желба за уште едно бебе или пак само навраќање низ времето,знае најдобро самата. Инаку, ќерките на Сузана Гавазова се разлика една од друга само една година.

Преземено од ubavinaizdravje.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi