СВЕКРВА ЗА ПРИМЕР: Викторија Бекам најави дека ѝ следи „најтешкиот период“ од нејзиниот живот

1 мај, 2021
5bdd900553a6aeec826f93af90480730754967b9

Светски познатата дизајнерка и поранешна членка на познатата група Spice Girls, најпозната сопруга на фудбалер Викторија Бекам, откри досега непознати детали за нејзиниот живот, семејството и идната улога на свекрва, која ја очекува наскоро.

Имено, таа вчера сподели фотографија од младата Никол, свршеница на нејзиниот син Бруклин Бекам во елече од корсет од нејзината последна колекција, и по тој повод најави големи промени во нејзиниот живот.

„Се чини дека идната г-ѓа Бекам повторно е во мојот плакар, но простено ти е бидејќи го обожавам овој VB корсет на тебе“, и вети Викторија на својата идна снаа.

Судејќи според коментарот, модната куќа на Викторија Бекам ќе добие сериозно засилување, а можеби дури и наследник …

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi