ТАА Е НАЈУБАВАТА ПРИРОДНА ЖЕНА НА СВЕТОТ: Никогаш не објавува голи фотографии, ужива во бракот со овој глумец!

2 јули, 2021
252797_profimedia0476066561_ls

Шведската актерка Алисија Аманда Викандер (32), која е најубавата жена на светот според списоците на многу списанија, живее далеку од центарот на вниманието, кога не снима филмови.

Нејзиниот беспрекорен стил и прекрасниот изглед ја прават икона на стилот, според магазинот Е!, Кој ја прогласи за најубава жена на светот. Веднаш зад неа е Гал Гадот, следена од Адријана Лима, Блејк Лајвли и Ема Вотсон. Нашата публика ја познава од филмовите „Till det som är vackert“, “A Royal Affair”, “Light between oceans”, “The Danish girl”, но и од улогата на Лара Крофт, која ја наследи од Анџелина Џоли.

“Моите гради не се толку цврсти и зашилени и не се вклопуваат како првите на Лара”, се пошегува таа на прашањето за улогата на Лара Крофт: “Но, јас имав јасна визија за тоа како сакам да го играм овој лик. Како дете, јас бев голем обожавател на играта и без оглед на фактот дека бев многу исплашена како ќе ја играм, ги научив сите движења“.

Ališa Vikander, Majkl Fasbender

Таа е родена во Гетеборг и е во брак со Мајкл Фасбендер од 2017 година. Добитник е на бројни награди за глума, но живее далеку од рефлектори и фотографи, не е активна на социјалните мрежи, немала естетски корекции и не објавува голи фотографии.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi