„Таа е отворена книга“: Кејтлин Џенер откри ГОЛЕМА ТАЈНА од животот на нејзината ќерка Кајни Џенер

19 јануари, 2021
38192224-9162753-image-a-18_1611052039704

Кејтлин Џенер откри дека е поблиска со најмалото дете Кајли отколку нејзините други девет деца.

ТВ sвездата ги дели Бурт (42) и Касандра (40) со првиот сопруг Кристи Крауновер, Брендон(39) и Броди(37) со вториот сопруг Линда Томпсон, Кендал(25) и Кајли(23) со третиот сопруг Крис Џенер и исто така помогна во одгледувањето на Кардашијан.

KUWTK ја допре нејзината блиска врска со деловната жена – која таа ја опиша како „отворена книга“ – за време на емисијата „The Skinny Confidential Him & Her“ подкаст на „Dear Media“ оваа недела со водителите Лорин Евартс и Мајкл Бостик.

Пензионерката сподели: „Кендал некако ја работи својата работа, а Кајли, вечерав минатата вечер во куќата на Кајли. Ние се обидуваме да го правиме тоа еднаш неделно, еднаш на секои две недели.

„Одам таму, а таа секогаш ги има тие одлични јадења – подготвени, но таа не ги прави… Сепак, тие се толку добри! Подобри од ресторан“.

Кејтлин откри дека одлично се сложуваат таа, Софија и Кајли.

Трансродовата Кејтлин образложи: „Значи [тоа е] Софија, Кајли и јас, само ние три, никој околу… сами во куќата – таа има неколку убави домови.

„[Ние] само пиевме чаша вино и зборуваме за работи, ова она. И така, од таа гледна точка, ние сме многу поблиски. Кајли е само исклучок од правилото.“

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris