Таа е секогаш спремна за блицевите на папараците: Софија Вергара покажа како да изгледате отмено и софистицирано!

10 октомври, 2021
329258_profimedia0637282750_ff

Шармантната актерка Софија Вергара често ги воодушевува жените ширум светот со своите комбинации на облека, и како што ја опишуваат модните експерти, таа секогаш постигнува елегантен и отмен впечаток, иако поводот не е посебно нагласен.

Оваа убавица често избира фустани во светли бои кои совршено одговараат на заводливиот сензибилитет, а за оваа специјална прилика избра модерен црн комбинезон со широки нозе и корсет. Тоа беше роденденска забава на пријателката на Софија во познат ресторан во Беверли Хилс.

<p>Ukoliko nemate ideju kako biste se obukle za buduće proslave i zabave, glumica ima odličan predlog za vas.</p>

Вергара го збогати овој темно стајлинг со зелени нијанси, во форма на кожна чанта, обетки и ефективен накит со златни тонови.

Актерката исто така стана претприемач во 2015 година, а по нејзиниот бренд за накит, минатата година започна да произведува фармерки за дами од сите генерации.

<p>Ukoliko nemate ideju kako biste se obukle za buduće proslave i zabave, glumica ima odličan predlog za vas.</p>
<p>Ukoliko nemate ideju kako biste se obukle za buduće proslave i zabave, glumica ima odličan predlog za vas.</p>
<p>Ukoliko nemate ideju kako biste se obukle za buduće proslave i zabave, glumica ima odličan predlog za vas.</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris