ТАА и го зема мажот на ВЕРГАРА! “Тие дури СПИЈАТ ЗАЕДНО! Морам да кажам дека таа е ВИНОВНИКОТ!” (ФОТО)

28 јуни, 2021
452071_vergara23_f

Актерката Софија Вергара, sвездата на серијата „Модерно семејство“ и приватно мака мачи со домашните миленици, како во серијата…

Имено, ликот на Софија Вергара, Глорија, не го сака кучето Стела, кое нејзиниот сопруг го обожава, а приватно нејзиниот сопруг Џо дома донел куче по име Балонче, кое сега повторно и го „зема сопругот“ на Софија.

– Тие дури и спијат заедно. Морам да кажам дека таа е виновникот, таа е опседната со Џо. Кога ќе замине и ќе остане сама со мене, избегнува дури и контакт со очите. Таа ме мрази, ја мразам и јас. Размислував да купам друго куче, но се плашам дека истото ќе се случи и тоа да се заљуби во мојот сопруг – изјави Софија Вергара во шоуто кај Елен Деџенерс.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi