Таа изгледа исто веќе 20 години? Софија Вергара сподели фотографија од минатото која докажува дека времето за неа застанало

27 август, 2021
291431_profimedia0504435614_ff

Манекенката успеа во она што многумина не можеа, а тоа е да и пркоси на природата и да го задржи нејзиниот младешки изглед во петтата деценија.

Првично, таа ја започна својата кариера како модел, во Јужна Америка, снимајќи реклами, а светската слава ја стекна со нејзината улога во филмот „Chasing Papi“ во 2003 година. Таа исто така глумеше во серијата Модерно семејство, и беше вклучена во листата на највлијателни жени. Според некои мислења, ја добила неофицијалната титула секс-симбол во 2000 -тите.

Сепак, вниманието го привлече фактот дека манекенката објави фотографија од раните две илјадити години на својот профил на Инстаграм, и споредувајќи го нејзиниот тогашен изглед со денешниот, не може да се забележат големи разлики. Имено, судејќи по оваа фотографија, таа изгледа исто веќе дваесет години.

На фотографијата, е облечена во тегет фустанче под кое се гледа нејзиниот долен веш, додека на горниот дел од фустанот, т.е. преку градите ги држи рацете прекрстени. На сето ова, таа додаде пристојни обетки кои успеаја да привлечат внимание покрај кафеавата коса што Вергара ја носи и ден денес.

Што мислите, дали Софија е променета?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi