Таа побрза да се пофали со промената, обожавателите ја исмејуваа за детал што само на неа и се допаѓа

22 јуни, 2021
Screenshot 2021-06-22 155426

Кајли Џенер објави фотографии на Инстаграм на кои веднаш доби негативни реакции и дел од нејзините следбеници ја исмејуваа.

Кајли Џенер (23), исто како и нејзините постари, славни сестри, секогаш брза да се пофали со промените на своето тело, но овој пат сигурно се покаја за тоа.

Имено, ријалити sвездата на Инстаграм покажа нови, долги, вештачки портокалови нокти со меурчиња слични на точки што се супер за неа. Затоа, Кајли стана предмет на потсмев, иако фотографиите им се допаднаа на повеќе од пет милиони луѓе.

„Тие изгледаат како порасната, сјајна габична инфекција“, беше еден од коментарите што доби повеќе од 2.000 лајкови.

„Ме потсетуваат на брадавици“, „Како сладолед од портокал“, „Едни од најгрдите нокти што сум ги видел“, „Се прашувам во кој салон оди и дали само доаѓа и вели:„ Дамки од лепило на ноктите”, “За мене тие изгледаат како сирење”, пишуваа следбениците под објавата на Кајли.

Инаку, Џенер, која е позната по својот гламурозен изглед и одлична трансформација на изгледот со помош на операции што ги негира, неодамна започна да споделува фотографии во природно издание на својот Инстаграм.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi