Таа се појави во фустан што малку жени би се осмелиле да го облечат: Кајли Џенер ги покажа нејзините гради и сите се ШОКИРАА!

14 март, 2021
кајли

Кајли Џенер (23) знае како да го привлече вниманието на луѓето на социјалните мрежи, тоа е сигурно. Најмладата милијардерка во светот објави многу провокативни фотографии на Инстаграм и собра над 7.000.000 лајкови за само 12 часа.

Kajli Dzener

Фустанот што го носеше никого не остави рамнодушен. Нејзиното позирање беше во многу провокативни пози и сите гледаа во перфорираниот материјал и големите гради.

Kajli Dzener

И малкумина би се осмелиле да го носат она што го носеше, а се чини дека фустанот и беше толку тесен што едвај седеше во него.

Со малку напор – бидејќи, сè за убавина – успеа да ги полуди фановите и да собере многу милиони лајкови и ентузијастички коментари од обожавателите. Вториот пост собра скоро 6.000.000 лајкови.

Kajli Dzener
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris