Талат од Преспав има нова тетоважа, еве за што се одлучил (ФОТО)

29 април, 2021
talat
Тој не ја откри симболиката на тетоважата, но го сподели моментот од тату-студиото.

Актерот Дритон Вејсели, познат по улогата на Талат од Џепчиште во серијата „Преспав“, на социјалните мрежи објави фотографија преку која им се пофали на фановите со новата тетоважа.Можеби ќе ве интересира

Тој не ја откри симболиката на тетоважата, но го сподели моментот од тату-студиото.

Преземено од plusinfo.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris