Тамара заведува закопчана до грло: Никогаш не била посекси

26 август, 2021
tamara

Тамара Тодевска ги воодушеви фановите со сликите од последната фотосесија, што ја направи на Хераклеја во Битола. Пејачката се сликаше закопчана до грло, во креација на модниот дизајнер Марков.https://credissimo.mk/affiliate/call-me?utm_source=info

„Никогаш не си била посекси“, „Изгледаш одлично“, „Каков поглед“, се дел од коментарите на социјалните мрежи.

Тамара ја направи последната фотосесија пред концертот во Битола, што го одржа на почетокот на август. И овој пат ја сликаше Мартин Трајановски, со кого пејачката соработува последната година. Мартин ги правеше и фотките со кои Тамара претходно ја најави нејзината последна песна „Порок“.

За потсетување, Тамара летово одржа два концерта, на Антички во Охрид и на Хераклеја во Битола. Таа на концертите не криеше дека е возбудена што повторно настапува пред многу публика, првпат откако почна светската пандемија. „Имам дури и трема“, рече Тамара на концертот во Охрид.

Преземено од info.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi