Танга под народната носија! Пејачка со албанско потекло танцуваше па се случи катастрофа! (ВИДЕО)

27 февруари, 2021
riri

Пејачката Рита Ора објави нов спот за песната „Bang“, кој ги освои симпатиите на обожавателите, но предизвика и неколку негативни коментари за нејзиниот стајлинг во спотот.

Видеото започнува со снимка од стаклена „кутија“ во која Рита танцува околу бар во танга, за да биде префрлена на полето пред зградата, каде што Рита е во народна носија и чорапи!

Следбениците оставија коментари на YouTube дека е „срамота што ја омаловажува народната носија“, за на крајот да се скараат и дали е тоа албанска или бугарска народна носија, затоа што некои сцени за спотот се снимени во Бугарија.

Коментарите под видеото го вклучуваат и фактот дека „Рита ја копираше Милица Павловиќ“, пејачка која беше изложена на удар на јавноста во изминатите денови за прикажување на „косовски девојки во гаќи“.

Погледнете го видеото на Рита!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi