ТАТКО И И ГИ КОНТРОЛИРАЛ ДУРИ И СМС -ПОРАКИТЕ Се појавија шокантни детали за старателството над Бритни Спирс, а еве што друго направиле за да ја следат!

26 септември, 2021
Screenshot 2021-09-26 162250

Секоја ситница била испланирана

Документарниот филм за Бритни Спирс насловен „The New York Times Presents: Controlling Britney Spears“ презентираше нови детали за врската на пејачката со нејзиниот татко Џејми, кој со години беше нејзин старател, пишува „Page Six“.

Имено, во документарниот филм се тврди дека Џејми Спирс имал толку многу контрола врз животот на својата ќерка што дури ги контролирал и нејзините пораки, телефонски повици и историја на пребарување на Интернет.

Во овој документарен филм, меѓу другите, зборуваше и Алекс Власов, кој работел во тимот што ја чувал пејачката од 2012 до 2021 година. Тој посочи дека таткото на пејачката му наредил да стави родителски надзор на мобилниот на Бритни.

– Бритни сакаше да купи „iPhone“ и тоа беше огромна работа за нив. Сите беа загрижени. Мојот шеф ми пријде и ме праша дали има некои услуги за следење на „iPhone“ за кои знам. Го прашав што сака да каже, на што тој рече: „Па, родителски надзор. Дали постои начин да се стават родителски контроли? Тогаш газдата ми објасни дека тие ги следат комуникациите на Бритни преку мобилниот за нејзина безбедност и заштита – рече Алекс.

Да се потсетиме, таткото на пејачката побара од судот на почетокот на септември да го прекине старателството над неговата ќерка, кое го имаше 13 години.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris