Татко на ѕвездата на „Friends“: Не сме разговарале 9 години, живеам од социјална помош, тешко ми е

25 мај, 2021
07347d6c97d7fe4e5135d46eb387fd13

79-годишниот Пол Лебланк, татко на популарниот актер Мет Лебланк (53), во неодамнешното интервју изјави дека девет години не бил во контакт со неговиот син.

Тој тврди дека причината за расправијата биле пари и мотор, а единствениот начин да остане „поврзан“ со неговиот син е преку гледање репризи на серијата, бидејќи Мет не сака да одговара на неговиот телефон.

„Немаме контакт веќе девет години и тешко е да се поверува дека тоа навистина се случило“, се пожали Пол.

24sata

Тој објаснува дека во моментов живее од социјална помош и од парите што ги заштедил за време на неговиот живот.

„Продолжувам да му праќам пораки, а кога му се јавив, тој целосно ме игнорираше. Тој отсекогаш бил син на мајка му и често се каравме, но се надевам дека ќе се смириме додека не е доцна“ – искрено рече Пол.

Како што вели, специјалната епизода на „Friends“ нема да се гледа бидејќи има само еден ТВ-канал.

24sata

„И онака е глупава серија за младите“, вели Пол, поранешен војник во Виетнамската војна.

Портпаролот на актерот зборуваше и за признанието, велејќи дека ситуацијата е многу посложена, со оглед на тоа што неговиот татко ги остави Мет и неговата мајка додека тој беше уште бебе.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi