ТЕЛО НА БОЖИЦА! Ирина Шајк ЕДВАЈ ги смести градите во тесниот корсет! (ФОТО)

13 септември, 2021
265373_irina-2-ap_f

Руската манекенка Ирина Шајк беше на забавата на луксузниот бренд „Bvlgari“ што се одржа во Њу Јорк  и избра многу импресивна комбинација на облека, која никого не остави рамнодушен.

Манекенката Ирина Шајк (35) важи за една од најатрактивните жени во Светот и многумина сметаат дека има тело на божица.

Често можеме да ја видиме во модни кампањи за долна облека и бикини токму поради нејзиниот атрактивен изглед и извајано тело, но исто така е редовна гостинка на ексклузивни настани низ целиот Свет.

Нејзиниот изглед на забавата „Bvlgari “ остана многу забележлив, бидејќи целиот стајлинг на Ирина се фокусираше на нејзините гради, кои едвај ги стави во топот. Уживајте!