Темната страна на Никол Кидман (ВИДЕО)

16 јуни, 2021
142120239360c8a82f015a2842493530_v4_big

Серијата „Nine Perfect Strangers“, во која глуми Никол Кидман, го доби првиот официјален трилер.

Врз основа на истоимениот најпродаван роман на Лиен Мориарти, серијата ја следат девет странци додека минуваат низ целосен животен пресврт во спа-центарот што го води Никол Кидман.

Таа, во улогата на Маша, мистериозна директорка на одморалиштето, се обидува да ги оживее умовите и телата на гостите за време на десетдневното повлекување.

„Nine Perfect Strangers“ беше објавен во мај 2019 година, но Дејвид Е. Кели, во меѓувреме, работеше на „ The Undoing “, а потоа се случи и пандемијата Ковид 19, што го одложи снимањето.

Покрај Никол Кидман, во серијата играат и Мелиса Мекарти, Мајкл Шенон, Лук Еванс, Боби Канавејл, Регина Хол, Самара Вивинг.

Како што сугерира трилерот, нешто многу потемно се крие зад студеното лице на Никол Кидман.

„Вашето патување кон велнес ќе започне наскоро“, објави гигантот за стриминг Хулу, потврдувајќи дека серијата ќе започне да се прикажува на 18 август.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi