ТЕНЗИЈА ВО КРАЛСКОТО СЕМЕЈСТВО! Принцот Вилијам го МРАЗИ својот вујко, мисли дека е ЗАКАНА за круната

11 октомври, 2021
profimedia-0635021530

Војводата, кој ги негира обвинувањата против него, ретко се гледа во јавноста во последните месеци.

„Times“ наведува дека идниот крал „не е обожавател“ на неговиот вујко, војводата од Јорк.

„Вилијам не го сака својот вујко“, велат „Times“

Неблагодарниот став на Ендру кон неговата позиција е сопка за Вилијам, и од таа причина тој го смета својот вујко за „ризик“ и „закана за семејството“.

Војводата, кој ги негира обвинувањата против него, ретко се гледа во јавноста во последните месеци.

Тој не беше вклучен во официјалните фотографии од венчавката на неговата ќерка принцезата Беатрис во 2020 година и не се врати од Шкотска откако се роди нејзиното прво дете минатиот месец.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris