ТЕШКО МИ Е ДА ГО ГЛЕДАМ, МИ СЕ КРШИ СРЦЕТО: Целиот свет занеме од шок за тоа како изгледа познатиот Чендлер во новиот трејлер на Friends!

21 мај, 2021
2575023_metju-peri--3_ls

Фановите на серијата „Friends“ низ социјалните мрежи и бројни портали оставаат загрижени коментари откако го гледаа видео интервјуто на славните шестмина по повод претстојниот специјал што ќе се емитува на 27 мај.

Имено, радоста поради повторното обединување на „Пријатели“ ги засени однесувањето и изгледот на Метју Пери, односно славниот Чендлер во серијата. Беше тешко да не се забележат неговиот пелтечење, нејасен говор, како и неговиот збунет изглед и фактот дека тој зборува најмалку во споредба со остатокот од тимот – Џенифер Анистон, Лиза Кудроу, Кортни Кокс, Дејвид Швимер и Мет Лебланк.

„Само што го видов интервјуто и не можам да верувам како изгледа Метју Пери … сериозно ми го крши срцето“, „Мене ми е лошо да го гледам Пери вака, тој изгледа потполно изгубен, само изгледа празно и зборува полека„ „ Го мразам тоа што го зборувам, но тажен сум и се плашам од Метју Пери “,„ Проклетство, погледни го Метју Пери во интервјуто за „People“; само некои се во море со слични коментари.

Оваа состојба на Метју е последица на долготрајната борба со зависноста од дрога и алкохол, но и сериозно нарушена здравствена состојба. Во неколку наврати отворено зборуваше за сè, па дури рече и дека не се сеќава на снимањето на „Friends“ во периодот помеѓу 3-та и 6-та сезона.

Metju Peri

Но, и покрај ова – светот со нетрпение го очекува новиот специјален серијал што го обожававме десет долги сезони – од 1994 до 2004 година. Објавен е двоминутен трејлер за специјалниот „Friends: The Reunion“, во кој гледаме дека актерите се собраа повторно на позадината на популарниот ситком, сеќавајќи се како работеа на една од најпопуларните ТВ серии на сите времиња. Неговиот очув, Кит Морисон, минатата година во интервју за магазинот „People“ призна дека Метју е на пат да го загуби животот и дека сè уште не се опоравил целосно од тешката операција на желудникот, на која бил подложен во 2018 година, кога минал три месеци во болница .

Metju Peri

Проблемот со стомакот на Метју денес е последица на бурниот живот што го водеше актерот – тој со текот на годините прекумерно конзумирал разни опијати и искрено зборувал за тоа.

“Не можев да запрам. На крајот, работите станаа толку лоши што не можев повеќе да ги кријам и така дознаа сите. Имав подеми и падови во мојот живот, научив многу од моите неуспеси. Она што е најдобро за мене е што денес знам како да им помогнам на алкохоличарите да престанат да пијат “, раскажува тој. Покрај здравствените проблеми, на Пери не му цвета ни во бизнисот – последниот филм го сними пред 11 години, а се појави во серија во 2017. Всушност, собирот на „Friends“ е неговиот прв проект на кој работи после долго време.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi