ТЕЖОК ПЕРИОД НА СЛАВНАТА ПЕЈАЧКА: Со последните атоми енергија, размислуваше да го ПРОМЕНИ ТЕСТАМЕНТОТ!

17 мај, 2021
pink korona testament

Таа се зарази со вирусот во март 2020 година.

Американската поп-sвезда Пинк (41) раскажа како се чувствувала кога имала Корона и дека тоа е инспирација за нејзината нова песна.

Во едно интервју што го даде за Марк Рајт за Радио срце, таа рече дека е навистина и било лошо и дури отишла да го промени тестаментот.

Таа се зарази со вирусот во март 2020 година.

„Џејмсон и јас бевме навистина болни, а Кери и Вилоу не беа, па знаете, во моментот кога помислив дека е готово со нас, се јавив кај најдобрата пријателка и ѝ реков дека треба само да ѝ кажам на Вилоу колку ја сакам“, рече пејачката.

Мајката на две деца објасни дека искуството е инспирација за нејзината нова песна „Сè што знам досега“, напишана од перспектива на родител да разговара со своето дете за последен пат.

„Навистина е страшно кога како родител размислувате за тоа што ќе му оставите на вашето дете? Што ги учиме нив? Дали ќе успее на овој свет? „Што да им кажам ако е последен пат да им кажам нешто?“, Објасни Пинк.

Минатата година, таа напиша статија објавена од NBC News, каде раскажа за нејзината и физичката и емоционалната битка на Џејмсон со болеста. „Борбата против коронавирусот беше најтешко физичко и емоционално искуство што го имав како мајка. Неколку недели откако ги дознавме резултатите од тестот, мојот син сè уште беше болен. Застрашувачки беше да не се знае што може да следи “, напиша тогаш пејачката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi