ТЕЖОК СКАНДАЛ ВО НАЈАВА! Принцот Хари во своите мемоари ќе го открие името на неговиот ВИСТИНСКИ ТАТКО!

20 август, 2021
profimedia-0356281391

Стара приказна, нов момент.

И токму кога помисливме како завршија неверојатните приказни и озборувања за британскиот принц Хари – сега се појави нова, можеби најапсурдната досега. Според американскиот портал „ Radar Online “, во најавените мемоари, 37-годишниот принц треба да го открие идентитетот на неговиот вистински татко!

Речиси целиот живот на Хари, во медиумите и јавноста имаше приказна дека војводата од Сасекс всушност не е син на британскиот престолонаследник, 72-годишниот принц Чарлс. Најчесто поради неговиот изглед, бојата на косата што го издвојува од другите членови на кралското семејство, но и љубовните врски на неговата покојна мајка, принцезата Дијана, Хари честопати беше мета на таблоиди кои тврдеа дека неговиот вистински татко бил поранешниот британски офицер 63-годишниот Џејмс Хјуит.

Тој самиот откри во 1990-тите како беше во врска со Дијана додека таа беше во брак со Чарлс, и тој дели неверојатна физичка сличност со 37-годишниот принц во форма на иста боја на коса.

И иако Хјуит јавно негираше дека е татко на Хари, некои медиуми не ги спречи да продолжат да ја шират оваа апсурдна приказна, која споменатиот американски портал сега тврди дека британскиот принц наскоро ќе ја потврди во книгата која наскоро треба да ја види светлината на денот

Иако нема докази за такви тврдења, секако постои можност принцот да ја спомене оваа тема во книгата, но најмногу во однос на тоа колку таквите невистинити информации влијаеле врз неговото воспитување, но и врз односот со неговиот татко, Принцот Чарлс.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi