„Ти благодарам мамо“: Калиопи сподели фотографија со својата мајка и сестра

19 април, 2021
калиопи

Нашата популарна пејачка Калиопи Букле ретко споделува фотографии од своето семејство, но сега таа на социјалните мрежи сподели неколку фотки од својата мајка и сестра.

„Добрата страна на пандемијата- повеќе моменти како овој. Фала ти мамо што му пркосиш на времето и го чуваш младиот дух и го споделуваш со нас, те сакам“ напиша Калиопи.

Преземено од lokalno.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi