ТОМ КРУЗ ЈА ПРОДАЛ КУЌАТА ВО КОЛОРАДО ЗА САМО 39,5 МИЛИОНИ ДОЛАРИ! 7 спални, 9 бањи, фитнес центри (ФОТО)

16 мај, 2021
2570129_collage13qw546234_ls

Легендарниот актер Том Круз ја продаде куќата во Колорадо за 39,5 милиони долари. Толку и бараше за неа пред само два месеци.

Луксузната вила, заедно со помошната или куќата за гости, се состои од вкупно седум спални соби и девет бањи, според странските медиуми, како и два камини, и комплетно опремен фитнес центар со тераса.

Во кујната има огромен простор за подготвување оброци, неколку мијалници, но и машина за миење садови, па дури и за складирање.

Од друга страна, трпезаријата има удобно место за најмалку осум лица, додека дневната соба обезбедува неверојатен поглед и атмосфера.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi