Томас Маркл: Опра ги користи Меган и ослабениот принц Хари за сопствена промоција и корист

14 јуни, 2021
00052b11-567b-422e-8d66-c57d82dd84f0

Таткото на Меган Маркл се нафрли на Опра Винфри во врска со интервјуто со неговата ќерка и сопругата принцот Хари, објавено во март.

Томас Маркл, кој со години не разговараше со Меган, сега ја обвинува Винфри за експлоатација на парот во корист на нејзината сопствена кариера и за експлоатација на Хари, додека тој, како што рече, се наоѓа во изнемоштена состојба.

“Мислам дека ги користи за да ги изгради своите нови емисии. Мислам дека таа го искористи многу ослабениот човек и го тера да кажува работи што едноставно не требаше да ги кажуваш на телевизија”, изјави тој за 60 Minutes Australia.

За време на интервјуто, Меган и Хари направија голем број обвинувања против палатата, вклучувајќи обвинувања за расизам.

По интервјуто, Хари повторно разговараше со Опра на The Me You Can Not See. Таму тој зборуваше за лични борби по смртта на неговата мајка, принцезата Дијана, во 1997 година.

„Бев подготвен да пијам, бев подготвен да земам дрога, бев подготвен да направам работи што ми помагаат да чувствувам помалку“, ѝ призна Хари на Опра.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi