Топлес фотографии од една од најбараните модели во светот ги „преплавија“ светските медиуми

25 февруари, 2021
лл

Моделот Вини Харлоу (26) беше фотографирана во Тулум, Мексико на една фотографија, каде позираше на кревет за масажа, а во еден момент покажа и повеќе отколку што сакаше.

Имено, папараците ја следат убавата манекенка каде и да е, а при последната фотосесија, додека таа се пресоблекуваше, ја сликаа топлес.

Згодната Вини малку остави на својата имагинација додека се масираше и снимаше нова реклама истовремено. Ги покри грбот и задникот со крпа, додека градите ги покри со рацете додека лежеше на креветот за масажа.

Манекенката позираше без шминка, додека косата и беше пуштена, па обожавателите велат дека таа е секако убава и дека не е ни чудо што во 2018 година се прошета на шоуто „Victoria’s secret“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi