УХ! Каков пресврт! Ова е солиден ДОКАЗ дека Меган ја кажа вистината за Кејт Мидлтон!

12 март, 2021
меги

Кејт Мидлтон (39), сопругата на принцот Вилијам, ја расплака Меган Маркл пред нејзината венчавка со принцот Хари, а не обратно, и сега постојат цврсти докази за тоа.

Меган ја зборуваше вистината

Меган ова го изјави јавно пред четири дена во големото интервју со Опра Винфри. Токму ова тврдење крена многу прашина во очите на јавноста, бидејќи имаше и такви кои се сомневаа во она што Меган го зборуваше, како водителот Пирс Морган кој ја навредуваше на сред емисија, за потоа да си даде оставка. Но, работите брзо се променија и сега постојат цврсти докази дека Меган ја зборува вистината.

Клучна е-пошта

Е-поштата што Меган ја испрати до асистентот на судот покажува колку кралското семејство не ја поддржуваше во тоа време, а истиот го сподели со јавноста Омид Скоби, еден од авторите на неофицијална биографија на Меган и Хари, „Наоѓање на слободата“ објавено во август минатата година. Од е-поштата е јасно дека кралското семејство не сторило ништо за да ги спречи лажните гласини во медиумите дека Меган ја расплакала Кејт на пробата за деверуша, а не обратно, истакна Омид.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris