УЛТИМАТУМ ИЛИ ПОМИРУВАЊЕ? Кралицата им нареди на Хари и Меган итно да дојдат во Велика Британија

23 септември, 2021
Meghan-Markle-i-kraljica-Elizabeta

Се очекува Меган Маркл и принцот Хари наскоро да дојдат во Англија од многу разумна причина.

Меган Маркл и принцот Хари мора да ја посетат кралицата со своето бебе Лилибет, барем тоа е мислењето на авторот Адам Хеликер, кој е поврзан со кралското семејство. САД ќе ја ублажат забраната за патување од Обединетото Кралство, што значи дека војводите од Сасекс можат да се вратат во Англија од Калифорнија.

„Мислам дека е императив семејното единство да го собере целото семејство затоа што, да бидам искрен, кралицата е стара, а тие двајца нема да дојдат повторно наскоро. Мислам дека Хари ќе се чувствува особено виновен ако кралицата не ги види правнуците кои не ги гледа често, особено правнуката што не видела воопшто. Ако успеат да ги изгладат работите едни со други, би било мудро да започнат да го планираат патувањето за почетокот на декември. За Хари, семејните врски, додека таа не го охрабри да ги прекине, беа навистина важни “, изјави Хеликер за„The Sun“.

Тој додаде дека ова патување треба да биде приватна семејна посета, а кралската двојка ќе се сретне само со клучните членови на семејството, вклучувајќи ги принцот Чарлс, Камила и принцот Вилијам. Патем, се шпекулира дека Меган и Хари треба да ја крстат својата ќерка Лилибет во Англија.

Авторот Роберт Џобсон изјави за „Mirror“ дека е неверојатно што дури и се осмелуваат да побараат такво нешто по драмата што настана откако заминаа за Америка. Така, кралскиот пар уште еднаш ја шокираше јавноста со дрскост, вели Џобсон и истакнува дека кралицата Елизабета Втора имаше навистина тешка година што не треба дополнително да се влошува.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris