Ултра згодна дама: Елена Велевска во тесни фармерки изгледа како манекенка (фото)

1 јуни, 2021

Елена Велевска која со години е на музичката сцена важи за ултра згодна и атрактивна пејачка.

Често на социјалните мрежи знае да сподели фотографии на кои позира во провокативни и разголени изданија, а за тоа добива еден куп позитивни коментари.

Овој пат пејачката во кусите приказни на „Инстаграм“ сподели фотографија на која позира во тесни фармерки, маичка до пупакот и тексас долго палто.

Во ова комбинација изгледа како манекенка, а најверојатно добила и многу пофалби за ова издание.

Преземено од vistina.com.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi