Уште кога слушна дека се разведува, овој рапер „фрли око“ на Ким Кардашијан (ФОТО)

17 март, 2021
kimi

Извор тврди дека Дрејк се надева на можност со Ким штом официјално се разведе од Кание Вест, со кого има четири деца.

Дрејк никогаш не разбра што виде Ким во Кание. Со години велеше дека тој не е за неа и дека Ким ќе заврши во солзи – рекол изворот и додал дека Дрејк започнал да и испраќа пораки на Ким веднаш штом слушнал дека таа поднела барање за развод во февруари оваа година.

Тој беше изненаден што и требаше толку време да разбере и започна да и испраќа пораки веднаш штом му стана јасно дека разводот е неизбежен. Тој е подготвен да ја запознае штом таа тоа го посака и тој е убеден дека тоа ќе се случи наскоро – тврди извор близок до Дрејк.

Дрејк и Кание веќе имаа вербални судири, а најмногу беа поврзани со Ким. Фановите веруваат дека Дрејк алудирал во неколку свои песни дека имал сексуални односи со Ким, а на Кание не му се допаѓало тоа што тој никогаш не го негирал тоа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi