Успеавме да ѕирнеме во луксузната вила на овој познат глумец само преку слики, и останавме со отворена уста!

21 март, 2021
GetOriginalImageById

Холивудскиот актер Метју Меконахи купи нов луксузен дом за неговата сопруга и трите деца каде ќе го помине својот одмор опкружен со убавината на тропскиот пејзаж на Хаваи.

Најголемиот остров во хавајскиот архипелаг, Хаваи, доби уште еден жител. Додуша не постојан, но актерот Метју Меконахи, неговата сопруга Камила Алвеш и нивните три деца ќе ги поминат своите празници во иднина во прекрасна вила што ја купија во крајбрежната област Кохал.

Успешниот 51-годишник плати дури 7,85 милиони долари за огромниот имот, кој има пристап до ексклузивната плажа и голф-клубот со пет sвезди Кукио. На 650 квадратни метри има два главни апартмани, шест спални соби со приватна тераса наречена ‘lanais’, на Хаваите тоа е еден вид покриен трем со отворена страна, шест бањи, еден тоалет, домашно кино, канцеларија, визба за вино и гаража за само два автомобила. Сето ова е изработено од квалитетни и скапи материјали, ормани и мебел се изработени по мерка тиково и кедрово дрво, европските дабовни подови, внатрешноста и надворешноста се обложени со рачно резбан варовник, внатрешноста е украсена со италијански мермер од Калкута, кварцни работни плочи и под од камен Ла Паз. Имотот има и два базени, од кои едниот е популарна бесконечност, широк дури 20 метри, а терасата нуди зачудувачки погледи на океанот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris