„Ужас и мизерија“: Ким Кардашијан ГОЛА, но никој не ја гледаше во облините, туку во овој ПРОПУСТ!

10 јуни, 2021
dgdgdf

Ким Кардашијан сними реклама за долна облека. Во рекламата, старлетата лежи во гаќички и градник и покажува колку долната облека всушност е растеглива и пријатна.

Во еден момент, таа ја влече својата рака преку колковите, во меѓувреме го влече показалецот по линијата на колковите, а потоа за несреќа се случува инцидент заради кој сега сите ја нарекуваат имиња.

Можете да видите како нејзиниот прст е искривен, што е последица на слабо рефлектираниот Фотошоп.

Наскоро следеа многу негативни коментари:

„Дали е можно да се изведе ова и на снимката?“, „Која е оваа измама“, „Прстот се топи“, „Ужас и мизерија“, „Жената има еден метар и педесет сантиметри и ако има 39 килограми, таа не би била убава“, се само некои од коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi