ВАКА БИ ИЗГЛЕДАЛЕ СЛАВНИТЕ ДА НЕМАА МИЛИОНИ ДОЛАРИ: Бред Пит никој не би го препознал, а Ким е полн погодок!

4 мај, 2021
61928_andjelina-dzoli-i-bred-pit_ls

Како би изгледале обичните луѓе кога би имале тим професионалци околу себе (шминкери, фризери, стилисти, фотографи) често можеме да ги видиме низ различни приказни „пред и потоа“. Но, како би изгледале славните ако се обични луѓе?

Њујоршкиот уметник Дени Еванс се обиде да го покаже токму тоа. Како би изгледале сите ако не беа актери, музичари и не требаше да се грижат толку многу за својот изглед? Дека не мора да бидат витки, да не ги следат трендовите и да не даваат богатство на грижа за својот изглед. Еванс ја остави фантазијата да дивее и со помош на Фотошоп го смени изгледот на славните во изгледот на обичните луѓе. Погледнете ги фотографиите.

1. Анџелина Џоли и Бред Пит

2. Џони Деп

3. Викторија и Дејвид Бекам

4. Сара Џесика Паркер

5. Гвинет Палтроу

6. Џенифер Анистон

7. Ријана

8. Том Круз

9. Никол Кидман

10. Канје Вест и Ким Кардашијан

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi