ВАКА ДЕНЕС ИЗГЛЕДА ДЕТЕТО ОД СЕРИЈАТА „ДВА И ПОЛ MAЖИ“! Не би го препознале!

31 август, 2021
145638_dva-i-po_f

Sвездата од „Два и пол мажи“ Ангус Џонс е фатен во речиси непрепознатливо издание со неуредна брада и потполно бос

Ангус е сликан како шета низ Лос Анџелес бос.

Ѕвездата од серијата „Два и пол мажи“ е снимен со густа брада и црна капа на главата.

Актерот носеше беж шорцеви и црна маица.

Тој имаше околу 10 години во 2003 година кога ја играше улогата на Џејк Харпер во оваа популарна серија.

Џејк Харпер (Ангус) живееше со неговиот вујко кој се опиваше, Чарли Харпер (Чарли Шин) и неговиот разочаран татко, Алан Харпер (Џон Крир) по пазводот на неговите родители.

Серијата „Два и пол мажи“ е креирана од Чак Лор, а овој ситком траеше дванаесет сезони, а првично играа Чарли, Џон и Ангус.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi