Вака изгледа дом кога дизајнира модната икона Кејт Мос

9 март, 2021
мм

Се наоѓа во приватна шума и во близина на платформата за слетување на хеликоптер, споменатиот имот е обележан од бројни објекти.

Име Бархаус и 90 минути од Лондон, денес се изнајмува по цена помеѓу 88 и 220 илјади неделно. Познатиот 47-годишен модел, кој има свој имот на англиски производи, заедно со бројни други познати личности во 2015 година, работел на дизајнот на ентериерот на наведениот имот. Во тоа време, таа го гледаше имотот како совршено бегство од градската врева и модните писти. Со британскиот дизајн Studio Yoo создаде декор кој вклучува врамени слики од неа сама.

Luksuzna kuća prema dizajnu Kate Moss
Luksuzna kuća prema dizajnu Kate Moss
Luksuzna kuća prema dizajnu Kate Moss
Luksuzna kuća prema dizajnu Kate Moss
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris