ВАКА ИЗГЛЕДА ТЕЛО КОЕ НЕ СЕ ЗАБОРАВА Хајди Клум објави голи фотографии, го испровоцира машкиот пол во минијатурна танга (ФОТО)

25 јуни, 2021
Screenshot_1

Носеше само црни танга. Ја исклучи опцијата да се коментира на фотографиите, па овој пат обожавателите не можеа да ја опсипат со комплименти и коментари.

Манекенката Хајди Клум и нејзиниот сопруг Том Каулица уживаат во летниот одмор.

Таа објави неколку фотографии на Instagram на кои позира топлес, па се пофали дека сопругот ја фотографирал.

Носеше само црни танга. Таа ја исклучи опцијата да се коментира на фотографиите, па овој пат фановите не можеа да ја опсипат со комплименти и коментари.

Порано објавиуваше и фотографија со сопругот. „Ме тераш да се смеам секој ден“, напиша таа во описот на фотографијата.

Да потсетиме, нејзиниот сопруг (31) и таа се венчаа во 2019 година, два месеци по свршувачката и по две години врска. Малкумина им предвидуваа љубовна среќа поради разликата во возраста, но тие и денес го покажуваат спротивното.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi