Вака реагираше Рок на прогласувањето на принцот Вилијам за најсекси ќелав човек на светот!

28 март, 2021
rook

ДВЕЈН РОК ја коментираше титулата за најатрактивен ќелав човек на светот што ја доби принцот Вилијам.

„Како по ѓаволите се случи ова – крајот на живиот Лери Дејвид?!?“ актерот се пошегува, споделувајќи статија за тоа како британскиот принц е прогласен за најсекси ќелав човек на светот според истражувањето на Гугл“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris