ВАКА ЗАПОЧНА КАРИЕРАТА НА СОФИЈА ВЕРГАРА: На Инстаграм објави видео каде во бикини скока по врел песок

4 април, 2021
Sofia Vergara for Kmart.

Најплатената ТВ-актерка Софија Вергара сними реклама за Пепси во 1989 година кога имала 17 години. Таа реклама ѝ ја отвори вратата на Холивуд.

Колумбијката како да го врати времето назад. Многумина се согласуваат дека денес изгледа подобро од кога било. Сепак, актерката привлече големо внимание и со облините во помладите денови.

Во реклама за Пепси, Софија беше облечена некое време во маица и жешки панталони, лежејќи на пешкир на плажа. Потоа го виде штандот на Пепси и веднаш стана и се упати кон него.

Но, сонцето го загреваше песокот до таа мера што таа не можеше да оди боса до штандот. Таа мораше да се соблече и да ја фрли облеката пред неа за да може да оди по нив.

Кога исфрли сè од торбата, почнала да ја вади облеката од себе. И токму кога остана само во бикини, таа го забрза чекорот до штанд со нејзиниот омилен пијалок.

Видеото го објави на Инстаграм каде собра над половина милион лајкови.

„Се сеќавам на таа реклама, таа изгледаше како Барбика!“, „Постојано го гледам видеото, таа изгледа одлично“, „Каква легенда“, се само некои од коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris