Ваков сочен БАКНЕЖ не сте виделе во јавност: Бруклин Бекам станува поголем заводник од Дејвид, а неговата вереница е прекрасна

16 септември, 2021
258269_profimedia0414570988_ff

Најстариот наследник на Викторија и Дејвид Бекам, Бруклин ужива во љубовта со актерката, продуцентка и претприемачка Никол Пелц, а се погласни се шпекулациите дека овој млад пар ќе се земат, бидејќи веридбата се случи пред нешто повеќе од една година.

Никол и Бруклин ја освоија публиката преку социјалните медиуми со нивната безвременска емоција, а нивните објави добиваат над милион лајкови.

Младите не ја загубија вербата во вистинската љубов токму поради овој уникатен пар, и кратко видео кое покажува колку се луди еден по друг, го воодушевија светот.

Идната брачна двојка беше многу елегантно облечена, а потоа падна сочен бакнеж, што Бекам го опиша во емотивна реченица.

„Неверојатна ноќ со мојата девојка.“

Бруклин и Никол се појавија и на гламурозниот настан „Мет гала“, каде го привлекоа вниманието на присутните.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris