Веќе со денови се расправа дали полусестрата на Ким Кардашијан е навистина толку натприродно убава или сепак е фотошоп!? (ФОТО)

24 февруари, 2021
Screenshot_1

Ким Кардашијан ги ангажираше своите полусестри Кендал и Кајли Џенер за рекламна кампања за промовирање комплет долна облека дизајнирана специјално за Денот на вљубените, а во рамките на нејзиниот бренд Skims. И, се разбира, никој не остана рамнодушен на изгледот на славните старлети, но со денови повеќето зборуваат за Кендал.

Кендал сподели неколку фотографии од снимањето на својот Instagram, кои можете да ги видите ако лизнете со прстот надесно на објавата на Instagram подолу, а меѓу нив на сите им го привлече вниманието особено втората. Имено, обожавателите со денови расправаат дали е можно Кендал да изгледа толку добро или е фотошоп.

Само не разбирам… Како е можно да си човечко суштество? Толку воодушевуваш што полудувам “,„ Чиста совршенство “,„ О Боже Кендал “,„ Добро здраво!? “И„ Браво Кендал “се само дел од коментарите на зачудените обожаватели, а многу од нив застанаа во одбрана на Кендал, тие напишаа дека е можно да не станува збор за фотошоп, туку дека Кендал очигледно јаде малку и вежба многу. Некои сè уште инсистираат дека станува збор за фотошоп бидејќи жените од кланот Кардашијан-Џенер имаат тенденција да ги обработуваат не само своите фотографии на социјалните мрежи, туку и оние на нивните деца, но едно е сигурно – Кендал изгледа натприродно на фотографијата, било тоа фотошоп или не

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi