ВЕЛААТ ДЕКА НЕДОСТАТОКОТ НА ТАЛЕНТ ГО ПРЕКРИВА СО ГОЛОТИЈА: Дали ваков фустан е пожелен на црвениот тепих? (ФОТО)

13 септември, 2021
258031_profimedia0631813536_ls

Зад нас е уште едно доделување на „MTV VMA“ наградите, а сите медиуми беа преплавени со фотографијата на Меган Фокс (35) во целосно проѕирен фустан. Дојде придружувана од нејзиното момче Машин Ган Кели (31) со кого разменуваше страсни бакнежи.

За Меган се вели дека е секси, дека има најзгодно тело во Холивуд, но и многу непријатна природа и многу мал талент за глума. Поради сето тоа, деновиве таа се претвори во совршена придружба на своето момче, музичар.

Дојде на црвениот тепих „облечена“ во целосно проѕирен фустан, под кој се гледаа танга гаќичките и бујните гради.

Megan Foks

Тука немаше место за имагинацијата, бидејќи се беше покажано.

Откако стапи во врска со Кели, Меган е цел на папараците кои ја следат во чекор што многу и се допаѓа. За да продолжи таквата пракса, актерката им дава на папараците разни материјали во форма на провокативно однесување, но и облекување.

Кога го запозна Кели, Меган веднаш поднесе барање за развод од актерот Брајан Остин Грин, со кого има три деца.

Megan Foks
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi